1)      Dostawa Towarów ograniczona jest do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia. Wyjątkiem jest dostarczenie towaru i usług za pomocą naszego transportu po wcześniejszych ustaleniach, wówczas dostawa obejmuje teren całej Europy.

2)      Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską (w przypadku preparatów oraz towarów nie żywych), przesyłką PKP w przypadku organizmów żywych, a także transportem własnym np. w przypadku akwariów. Koszty dostawy przy przedpłacie wynoszą: dla paczek do 29 kg 22 zł, dla przesyłek PKP 52 zł. Przesyłki z żywymi zwierzętami realizowane są przy zamówieniach za minimalną kwotę towaru 650zł po wcześniejszym kontakcie telefonicznym oraz potwierdzeniem dostępności towaru.

3)      Możliwe jest również odebranie towaru osobiście w sklepie stacjonarnym Reefguard po uprzednim kontakcie;

4)       Termin realizacji dostawy w wypadku towarów dostępnych wynosi do 14 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia. Jednak w 99,9% wysłanie przesyłki odbywa się w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.